Hakkımızda

20 yılı geçkin süredir çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız, MAKSİMUM KALİTE – MİNİMUM MALİYET ilkelerini bir araya getirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini sağlam amacını gütmektedir. 

Yabancı sermayenin hakim olduğu sektörümüzde, firmamız %100 yerli sermaye ile yabancı rakiplerinin sunduğu ürün kalitesi ve hizmet faaliyetlerinin bir eşini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir. 

Sahip olduğumuz dinamik şirket yapısı, arzu edilen her türlü lojistik desteği ve teknik çözümü fevkalade hızlı bir biçimde müşterilerimize ulaştırabilmemize olanak vermektedir. Bu etken bizi diğer büyük ve hantal yapılardan ayırır. 
2014 başı itibari ile faaliyete geçen yeni ve modern altyapıya sahip tesislerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.
Firma olarak ana prensibin,yapılan işin arkasından devam etmesi gereken hizmetin ve destek sürecini devam ettirmek olduğunun farkındayız. Bu yüzden müşteri temsilcilerimiz ve konularında uzman teknik personelimiz 7 gün 24 saat müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazır beklemektedir.
Sahip olduğu yapısal özellikleri ve ürün standartlarıyla DFN GRUP sektöründe yenilikler ve atılımların yeni odağı olmuştur.
Tüm bu özelliklerimiz sizin gibi nitelikli ve saygın firmalar ile birleştirilmesi yegane dileğimizdir.

GÖRSELLER